R3vo/Sandbox – User
< R3vo
Categories:
mNo edit summary Tag: Reverted |
mNo edit summary Tag: Reverted |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
[[Performance_Profiling]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Caption text | |||
|- | |||
! Section Name !! Description | |||
|- | |||
| 3dSwp || | |||
|- | |||
| aiAll || | |||
|- | |||
| aiCnt || | |||
|- | |||
| aiFSM || | |||
|- | |||
| aiGCT || | |||
|- | |||
| aiGrp || | |||
|- | |||
| aiGrpReact || | |||
|- | |||
| aiMines || | |||
|- | |||
| aiPth || | |||
|- | |||
| aiSFW || | |||
|- | |||
| aiSIT || | |||
|- | |||
| aiSteerComp || | |||
|- | |||
| aiSub || | |||
|- | |||
| aiUAA || | |||
|- | |||
| aiUET || | |||
|- | |||
| aiUnt || | |||
|- | |||
| autoSupply || | |||
|- | |||
| bgD3D || | |||
|- | |||
| buoyancyForces || | |||
|- | |||
| cal3D || | |||
|- | |||
| cLGnd || | |||
|- | |||
| cLGnR || | |||
|- | |||
| cLGSL || | |||
|- | |||
| cLGSY || | |||
|- | |||
| clObL || | |||
|- | |||
| cLPre || | |||
|- | |||
| clPrp || | |||
|- | |||
| cLRSAW || | |||
|- | |||
| cLRSu || | |||
|- | |||
| cLSAWNoW || | |||
|- | |||
| cLVis || | |||
|- | |||
| cLWObj || | |||
|- | |||
| cLWSu || | |||
|- | |||
| colAc || | |||
|- | |||
| dlcNags || | |||
|- | |||
| dlcSim || | |||
|- | |||
| docSim || | |||
|- | |||
| drwVi || | |||
|- | |||
| dsefS || | |||
|- | |||
| dspMs || | |||
|- | |||
| EDraw3D || | |||
|- | |||
| entAC || | |||
|- | |||
| entEH || | |||
|- | |||
| entFP || | |||
|- | |||
| enTFS || | |||
|- | |||
| entLP || | |||
|- | |||
| env3DSound || | |||
|- | |||
| envSound || | |||
|- | |||
| EpeCM || | |||
|- | |||
| epeCR || | |||
|- | |||
| EpeDA || | |||
|- | |||
| EpeFR || | |||
|- | |||
| EventPrcs || | |||
|- | |||
| extCB || | |||
|- | |||
| ffvFPT || | |||
|- | |||
| ffvIPT || | |||
|- | |||
| fn_feedbackMain || | |||
|- | |||
| fpAll || | |||
|- | |||
| fRdWD || | |||
|- | |||
| fsAdR || | |||
|- | |||
| fsARd || | |||
|- | |||
| fsCDs || | |||
|- | |||
| fsFRD || | |||
|- | |||
| fsFre || | |||
|- | |||
| fsIPW || | |||
|- | |||
| fsmCoded || | |||
|- | |||
| fsmEntity || | |||
|- | |||
| fsmIn || | |||
|- | |||
| fsMnn || | |||
|- | |||
| fsmSc || | |||
|- | |||
| fsmScMission || | |||
|- | |||
| fsPHa || | |||
|- | |||
| fsRd || | |||
|- | |||
| fsRDo || | |||
|- | |||
| fsReq || | |||
|- | |||
| fsRUC || | |||
|- | |||
| fsSuR || | |||
|- | |||
| fsSWD || | |||
|- | |||
| fsWai || | |||
|- | |||
| fsWTP || | |||
|- | |||
| gbFrm || | |||
|- | |||
| gsEva || | |||
|- | |||
| hudDr || | |||
|- | |||
| input || | |||
|- | |||
| inst || | |||
|- | |||
| ldCl || | |||
|- | |||
| ldCli || | |||
|- | |||
| lDGCD || | |||
|- | |||
| lDGCl || | |||
|- | |||
| ldGdt || | |||
|- | |||
| lDGnd || | |||
|- | |||
| ldHdr || | |||
|- | |||
| ldPar || | |||
|- | |||
| manAF || | |||
|- | |||
| manAn || | |||
|- | |||
| mDOc || | |||
|- | |||
| memAR || | |||
|- | |||
| memLo || | |||
|- | |||
| memWD || | |||
|- | |||
| MEventPrcs || | |||
|- | |||
| MFDManager || | |||
|- | |||
| mJob || | |||
|- | |||
| msVAC || | |||
|- | |||
| msVFC || | |||
|- | |||
| mtPmj || | |||
|- | |||
| mtPmjM || | |||
|- | |||
| mtWai || | |||
|- | |||
| o1Drw || | |||
|- | |||
| o1ShV || | |||
|- | |||
| oggGD || | |||
|- | |||
| oggGF || | |||
|- | |||
| oggOP || | |||
|- | |||
| oPasA || | |||
|- | |||
| oPasD || | |||
|- | |||
| opMUp || | |||
|- | |||
| oPrep || | |||
|- | |||
| oSDrw || | |||
|- | |||
| oSo1OF || | |||
|- | |||
| oSo1OFOv || | |||
|- | |||
| oSoMC1 || | |||
|- | |||
| oSoMC2 || | |||
|- | |||
| oSoSL || | |||
|- | |||
| oSplt || | |||
|- | |||
| oTemp || | |||
|- | |||
| parEffectsSourceRT || | |||
|- | |||
| parEmtDrop || | |||
|- | |||
| parEmtSim || | |||
|- | |||
| parManWeapEff || | |||
|- | |||
| parShotFlyEffSim || | |||
|- | |||
| parSim || | |||
|- | |||
| parWeapEff || | |||
|- | |||
| parWorldDelete || | |||
|- | |||
| parWorldDmgSim || | |||
|- | |||
| parWorldMainSim || | |||
|- | |||
| parWorldPrepEmit || | |||
|- | |||
| parWorldSim || | |||
|- | |||
| parWorldSimulate_plus_Sound || | |||
|- | |||
| pdDrw || | |||
|- | |||
| perAI || | |||
|- | |||
| PhsXF || | |||
|- | |||
| PhysObjs || | |||
|- | |||
| play || | |||
|- | |||
| ppdOT || | |||
|- | |||
| preLd || | |||
|- | |||
| preLG || | |||
|- | |||
| preLS || | |||
|- | |||
| proAc || | |||
|- | |||
| prpAMC || | |||
|- | |||
| prpAMCSlt || | |||
|- | |||
| prpSDM || | |||
|- | |||
| PrxObj || | |||
|- | |||
| PrxObjTransport || | |||
|- | |||
| pthAC || | |||
|- | |||
| pthAS || | |||
|- | |||
| pthMa || | |||
|- | |||
| pthMD || | |||
|- | |||
| pthMF || | |||
|- | |||
| pthMR || | |||
|- | |||
| pthOp || | |||
|- | |||
| pthPP || | |||
|- | |||
| px3 || | |||
|- | |||
| px3buoy || | |||
|- | |||
| px3sim || | |||
|- | |||
| px3step || | |||
|- | |||
| px3veh || | |||
|- | |||
| px3vehray || | |||
|- | |||
| px3vehsim || | |||
|- | |||
| px3vehsimSweep || | |||
|- | |||
| qfAOp || | |||
|- | |||
| recCB || | |||
|- | |||
| rendr || | |||
|- | |||
| rtSim || | |||
|- | |||
| s3dSetCtrl || | |||
|- | |||
| sbDrw || | |||
|- | |||
| sceAC || | |||
|- | |||
| sceACPrx || | |||
|- | |||
| sceACTA || | |||
|- | |||
| sceCIHSH || | |||
|- | |||
| sceCLIHSH || | |||
|- | |||
| scrVM || | |||
|- | |||
| siATr || | |||
|- | |||
| siFEH || | |||
|- | |||
| sim || | |||
|- | |||
| simBMan || | |||
|- | |||
| simBManC || | |||
|- | |||
| simBManPos || | |||
|- | |||
| simBS || | |||
|- | |||
| simBu || | |||
|- | |||
| simCaE || | |||
|- | |||
| simE || | |||
|- | |||
| simEai || | |||
|- | |||
| simEaiF || | |||
|- | |||
| simEaiPost || | |||
|- | |||
| simMn || | |||
|- | |||
| simSh || | |||
|- | |||
| simShM || | |||
|- | |||
| simSo || | |||
|- | |||
| simSW || | |||
|- | |||
| simTnE || | |||
|- | |||
| simToC || | |||
|- | |||
| simTr || | |||
|- | |||
| simUI || | |||
|- | |||
| siScr || | |||
|- | |||
| siUSo || | |||
|- | |||
| sLand || | |||
|- | |||
| snCar || | |||
|- | |||
| snCmt || | |||
|- | |||
| sndTr || | |||
|- | |||
| snLis || | |||
|- | |||
| snMan || | |||
|- | |||
| snSht || | |||
|- | |||
| snTnk || | |||
|- | |||
| sound || | |||
|- | |||
| ssAdv || | |||
|- | |||
| sssmC || | |||
|- | |||
| steamCbk || | |||
|- | |||
| stopV || | |||
|- | |||
| strLN || | |||
|- | |||
| strLo || | |||
|- | |||
| tgATD || | |||
|- | |||
| tgSee || | |||
|- | |||
| tgTrE || | |||
|- | |||
| tgTrk || | |||
|- | |||
| total || | |||
|- | |||
| TrCMComp || | |||
|- | |||
| TrCxt || | |||
|- | |||
| txHLi || | |||
|- | |||
| txMLo || | |||
|- | |||
| updAttPos || | |||
|- | |||
| vegSnd || | |||
|- | |||
| vehAc || | |||
|- | |||
| visRP || | |||
|- | |||
| visRU || | |||
|- | |||
| visUA || | |||
|- | |||
| visul || | |||
|- | |||
| vmVer || | |||
|- | |||
| waitBG || | |||
|- | |||
| waterEffects || | |||
|- | |||
| wavLo || | |||
|- | |||
| wChts || | |||
|- | |||
| wDisp || | |||
|- | |||
| wDraw || | |||
|- | |||
| winMs || | |||
|- | |||
| wPosE || | |||
|- | |||
| wPrep || | |||
|- | |||
| wPSn1 || | |||
|- | |||
| wPSn2 || | |||
|- | |||
| wPSn3 || | |||
|- | |||
| wPSnd || | |||
|- | |||
| wSimA || | |||
|- | |||
| wSimB || | |||
|- | |||
| wSimD || | |||
|- | |||
| wSimE || | |||
|- | |||
| wSimEJ || | |||
|- | |||
| wSimF || | |||
|- | |||
| wSimM || | |||
|- | |||
| wSimM_12 || | |||
|- | |||
| wSimM_13 || | |||
|- | |||
| wSimM_15 || | |||
|- | |||
| wSimM_16 || | |||
|- | |||
| wSimM_17 || | |||
|- | |||
| wSimM_19 || | |||
|- | |||
| wSimM_20 || | |||
|- | |||
| wSimM_21 || | |||
|- | |||
| wSimO || | |||
|- | |||
| wSimR || | |||
|- | |||
| wSimRps || | |||
|- | |||
| wSimS || | |||
|- | |||
| wSimSAI || | |||
|- | |||
| wSimSV || | |||
|- | |||
| wSimTrt || | |||
|- | |||
| wSimu || | |||
|- | |||
| wSimUsp || | |||
|- | |||
| wsrEA || | |||
|- | |||
| wsSet || | |||
|- | |||
| wssGD || | |||
|- | |||
| xim || | |||
|- | |||
| ximA || | |||
|- | |||
| ximAO || | |||
|- | |||
| ximO || | |||
|- | |||
|} | |||
Revision as of 11:32, 16 March 2024
| Section Name | Description |
|---|---|
| 3dSwp | |
| aiAll | |
| aiCnt | |
| aiFSM | |
| aiGCT | |
| aiGrp | |
| aiGrpReact | |
| aiMines | |
| aiPth | |
| aiSFW | |
| aiSIT | |
| aiSteerComp | |
| aiSub | |
| aiUAA | |
| aiUET | |
| aiUnt | |
| autoSupply | |
| bgD3D | |
| buoyancyForces | |
| cal3D | |
| cLGnd | |
| cLGnR | |
| cLGSL | |
| cLGSY | |
| clObL | |
| cLPre | |
| clPrp | |
| cLRSAW | |
| cLRSu | |
| cLSAWNoW | |
| cLVis | |
| cLWObj | |
| cLWSu | |
| colAc | |
| dlcNags | |
| dlcSim | |
| docSim | |
| drwVi | |
| dsefS | |
| dspMs | |
| EDraw3D | |
| entAC | |
| entEH | |
| entFP | |
| enTFS | |
| entLP | |
| env3DSound | |
| envSound | |
| EpeCM | |
| epeCR | |
| EpeDA | |
| EpeFR | |
| EventPrcs | |
| extCB | |
| ffvFPT | |
| ffvIPT | |
| fn_feedbackMain | |
| fpAll | |
| fRdWD | |
| fsAdR | |
| fsARd | |
| fsCDs | |
| fsFRD | |
| fsFre | |
| fsIPW | |
| fsmCoded | |
| fsmEntity | |
| fsmIn | |
| fsMnn | |
| fsmSc | |
| fsmScMission | |
| fsPHa | |
| fsRd | |
| fsRDo | |
| fsReq | |
| fsRUC | |
| fsSuR | |
| fsSWD | |
| fsWai | |
| fsWTP | |
| gbFrm | |
| gsEva | |
| hudDr | |
| input | |
| inst | |
| ldCl | |
| ldCli | |
| lDGCD | |
| lDGCl | |
| ldGdt | |
| lDGnd | |
| ldHdr | |
| ldPar | |
| manAF | |
| manAn | |
| mDOc | |
| memAR | |
| memLo | |
| memWD | |
| MEventPrcs | |
| MFDManager | |
| mJob | |
| msVAC | |
| msVFC | |
| mtPmj | |
| mtPmjM | |
| mtWai | |
| o1Drw | |
| o1ShV | |
| oggGD | |
| oggGF | |
| oggOP | |
| oPasA | |
| oPasD | |
| opMUp | |
| oPrep | |
| oSDrw | |
| oSo1OF | |
| oSo1OFOv | |
| oSoMC1 | |
| oSoMC2 | |
| oSoSL | |
| oSplt | |
| oTemp | |
| parEffectsSourceRT | |
| parEmtDrop | |
| parEmtSim | |
| parManWeapEff | |
| parShotFlyEffSim | |
| parSim | |
| parWeapEff | |
| parWorldDelete | |
| parWorldDmgSim | |
| parWorldMainSim | |
| parWorldPrepEmit | |
| parWorldSim | |
| parWorldSimulate_plus_Sound | |
| pdDrw | |
| perAI | |
| PhsXF | |
| PhysObjs | |
| play | |
| ppdOT | |
| preLd | |
| preLG | |
| preLS | |
| proAc | |
| prpAMC | |
| prpAMCSlt | |
| prpSDM | |
| PrxObj | |
| PrxObjTransport | |
| pthAC | |
| pthAS | |
| pthMa | |
| pthMD | |
| pthMF | |
| pthMR | |
| pthOp | |
| pthPP | |
| px3 | |
| px3buoy | |
| px3sim | |
| px3step | |
| px3veh | |
| px3vehray | |
| px3vehsim | |
| px3vehsimSweep | |
| qfAOp | |
| recCB | |
| rendr | |
| rtSim | |
| s3dSetCtrl | |
| sbDrw | |
| sceAC | |
| sceACPrx | |
| sceACTA | |
| sceCIHSH | |
| sceCLIHSH | |
| scrVM | |
| siATr | |
| siFEH | |
| sim | |
| simBMan | |
| simBManC | |
| simBManPos | |
| simBS | |
| simBu | |
| simCaE | |
| simE | |
| simEai | |
| simEaiF | |
| simEaiPost | |
| simMn | |
| simSh | |
| simShM | |
| simSo | |
| simSW | |
| simTnE | |
| simToC | |
| simTr | |
| simUI | |
| siScr | |
| siUSo | |
| sLand | |
| snCar | |
| snCmt | |
| sndTr | |
| snLis | |
| snMan | |
| snSht | |
| snTnk | |
| sound | |
| ssAdv | |
| sssmC | |
| steamCbk | |
| stopV | |
| strLN | |
| strLo | |
| tgATD | |
| tgSee | |
| tgTrE | |
| tgTrk | |
| total | |
| TrCMComp | |
| TrCxt | |
| txHLi | |
| txMLo | |
| updAttPos | |
| vegSnd | |
| vehAc | |
| visRP | |
| visRU | |
| visUA | |
| visul | |
| vmVer | |
| waitBG | |
| waterEffects | |
| wavLo | |
| wChts | |
| wDisp | |
| wDraw | |
| winMs | |
| wPosE | |
| wPrep | |
| wPSn1 | |
| wPSn2 | |
| wPSn3 | |
| wPSnd | |
| wSimA | |
| wSimB | |
| wSimD | |
| wSimE | |
| wSimEJ | |
| wSimF | |
| wSimM | |
| wSimM_12 | |
| wSimM_13 | |
| wSimM_15 | |
| wSimM_16 | |
| wSimM_17 | |
| wSimM_19 | |
| wSimM_20 | |
| wSimM_21 | |
| wSimO | |
| wSimR | |
| wSimRps | |
| wSimS | |
| wSimSAI | |
| wSimSV | |
| wSimTrt | |
| wSimu | |
| wSimUsp | |
| wsrEA | |
| wsSet | |
| wssGD | |
| xim | |
| ximA | |
| ximAO | |
| ximO |