R3vo/Sandbox – User
< R3vo
Categories:
m (cleared) Tag: Blanking |
m (test) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Type !! Count | |||
|- | |||
| TREE || 40110 | |||
|- | |||
| SMALL TREE || 0 | |||
|- | |||
| BUSH || 47974 | |||
|- | |||
| BUILDING || 0 | |||
|- | |||
| HOUSE || 684 | |||
|- | |||
| FOREST BORDER || 0 | |||
|- | |||
| FOREST TRIANGLE || 0 | |||
|- | |||
| FOREST SQUARE || 0 | |||
|- | |||
| CHURCH || 0 | |||
|- | |||
| CHAPEL || 2 | |||
|- | |||
| CROSS || 1 | |||
|- | |||
| BUNKER || 0 | |||
|- | |||
| FORTRESS || 0 | |||
|- | |||
| FOUNTAIN || 0 | |||
|- | |||
| VIEW-TOWER || 0 | |||
|- | |||
| LIGHTHOUSE || 3 | |||
|- | |||
| QUAY || 0 | |||
|- | |||
| FUELSTATION || 3 | |||
|- | |||
| HOSPITAL || 0 | |||
|- | |||
| FENCE || 1728 | |||
|- | |||
| WALL || 1355 | |||
|- | |||
| HIDE || 70975 | |||
|- | |||
| BUSSTOP || 0 | |||
|- | |||
| ROAD || 143 | |||
|- | |||
| FOREST || 0 | |||
|- | |||
| TRANSMITTER || 11 | |||
|- | |||
| STACK || 0 | |||
|- | |||
| RUIN || 0 | |||
|- | |||
| TOURISM || 0 | |||
|- | |||
| WATERTOWER || 1 | |||
|- | |||
| TRACK || 2063 | |||
|- | |||
| MAIN ROAD || 0 | |||
|- | |||
| ROCK || 820 | |||
|- | |||
| ROCKS || 0 | |||
|- | |||
| POWER LINES || 0 | |||
|- | |||
| RAILWAY || 0 | |||
|- | |||
| POWERSOLAR || 0 | |||
|- | |||
| POWERWAVE || 0 | |||
|- | |||
| POWERWIND || 0 | |||
|- | |||
| SHIPWRECK || 11 | |||
|- | |||
| TRAIL || 0 | |||
|} | |||
Revision as of 23:05, 7 June 2020
| Type | Count |
|---|---|
| TREE | 40110 |
| SMALL TREE | 0 |
| BUSH | 47974 |
| BUILDING | 0 |
| HOUSE | 684 |
| FOREST BORDER | 0 |
| FOREST TRIANGLE | 0 |
| FOREST SQUARE | 0 |
| CHURCH | 0 |
| CHAPEL | 2 |
| CROSS | 1 |
| BUNKER | 0 |
| FORTRESS | 0 |
| FOUNTAIN | 0 |
| VIEW-TOWER | 0 |
| LIGHTHOUSE | 3 |
| QUAY | 0 |
| FUELSTATION | 3 |
| HOSPITAL | 0 |
| FENCE | 1728 |
| WALL | 1355 |
| HIDE | 70975 |
| BUSSTOP | 0 |
| ROAD | 143 |
| FOREST | 0 |
| TRANSMITTER | 11 |
| STACK | 0 |
| RUIN | 0 |
| TOURISM | 0 |
| WATERTOWER | 1 |
| TRACK | 2063 |
| MAIN ROAD | 0 |
| ROCK | 820 |
| ROCKS | 0 |
| POWER LINES | 0 |
| RAILWAY | 0 |
| POWERSOLAR | 0 |
| POWERWAVE | 0 |
| POWERWIND | 0 |
| SHIPWRECK | 11 |
| TRAIL | 0 |